Szkolenie dla psów

Psiaki Młodziaki

Chcesz postawić pierwsze kroki w szkoleniu psów? Psiaki – Młodziaki to kurs podstawowego posłuszeństwa dla czworonogów od 4 do 9 miesiąca życia. Jest to idealny czas na szkolenie ponieważ Twój pies będzie wchodził powoli w okres buntu i może zacząć testować Twoją cierpliwość.

Psiaki Młodziaki

400 zł

4 spotkania

Szczegóły szkolenia Psiaki Młodziaki

 • Dla jakich psów jest szkolenie: dla czworonogów od 4 do 9 miesiąca życia
 • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16
 • Czas jednego spotkania: 1 godzina
 • Ilość i częstotliwość spotkań: 4, co tydzień o tej samej porze.
 • Wielkość grupy: od 2 do 5 psów. 

Uwagi:

 • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.
 • Ostatnie zajęcia grupowe odbywają się najczęściej poza placem treningowym. W zależności od szkolenia spotykamy się na terenie Uroczyska Lublinek lub innego parku, a także w mieście, blisko centrum. 
 • W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem.

Umów się na szkolenie

Psiaki Młodziaki - wolne terminy

GRU

1

Psiaki Młodziaki

GRU

21

Psiaki Młodziaki

BRAK TERMINÓW!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia

Poznaj szczegóły szkolenia Psiaki Młodziaki

Kurs „Psiaki-Młodziaki” przeznaczony jest dla starszych szczeniąt od 4 do 9 miesiąca życia. Kurs sprawdzi się świetnie również dla psów i osób, które nie uczestniczyły ze swoim psem w psim przedszkolu lub dopiero zaczynają naukę.

Wiek od 4 do 9 miesiąca, to dla psów okres pełen gwałtownych emocji, testowania granic i zasad, buntu oraz sprawdzania, na co mogą sobie pozwolić.  W tym okresie młode psy zachowują się tak, jakby nagle zapomniały wszystkiego czego się do tej pory nauczyły i testują naszą cierpliwość.

Celem kursu „Psiaki – Młodziaki” jest dostarczenie Państwu wiedzy i umiejętności do poradzenia sobie z podrostkiem w skuteczny i bezpieczny sposób. Dowiecie się, jak zbudować z psem relację opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Co będziemy ćwiczyć na kursie:

 • przychodzenie na zawołanie,
 • chodzenie na luźnej smyczy,
 • skupianie uwagi na przewodniku,
 • zasady prawidłowej zabawy,
 • dowiesz się, jak prawidłowo budować relację z psem.


Pierwsze trzy zajęcia odbywają się na terenie ogrodzonego placu. Dzięki temu psy będą z dala od ulicznych rozproszeń i podczas pierwszych zajęć łatwiej będzie im skupić uwagę na przewodniku. Dodatkowo możliwe będzie zachowanie odpowiedniej odległości między psami, w razie gdyby towarzystwo innego psa, było na początku zbyt dużym wyzwaniem.

Na ostatnich czwartych zajęciach udamy się na spacer do miasta, gdzie będziemy mogli przetestować nabytą wiedzę i umiejętności w codziennych warunkach, gdzie jest o wiele więcej rozproszeń.

Szkolenie organizowane jest w ramach kursów Wesołej Łapki – Szkoły Przyjaciół Psów.

Instrukcja

Jak zapisać się na szkolenie Psiaki Młodziaki

Krok 1

Sprawdź dostępne terminy

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”. Wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie.

Krok 2

Zapłać za szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, dokonaj płatności na dane, które otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie, po przesłaniu formularza,

Krok 3

Zabierz psa na szkolenie

Poznaj tajniki pracy z psem! Zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zbudować lepszą relację ze swoim czworonogiem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Psiaki Młodziaki

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies

Miałam i mam przyjemność uczyć i rozwijać swojego psiaka na szkoleniach prowadzonych przez Macieja. Maciej jest osobą spokojną i z ogromną cierpliwością uczy oraz przekazuje kursantom swoją wiedzą. Ćwiczenia przerabiane na szkoleniu można śmiało wykorzystać podczas codziennych spacerów z radością dla obu stron (psiak i jego człowieka!). Obecnie korzystamy z zajęć nosework i z dużą radością oraz zaciekawieniem idę na kolejne, widząc jak mój psiak się bawi i rozwija poprzez różne ćwiczenia węchowe. Szczerze polecam zajęcia dla każdego czworonoga z tak życzliwym i doświadczonym trenerem jak Maciej!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Jadwiga i Fado

Bardzo polecam kurs Spokój prowadzony przez Macieja Wojciechowskiego. Zdobywamy na nim niezbędną wiedzę teoretyczną i na niej opieramy ćwiczenia praktyczne. Trening jest zróżnicowany i daje nam bazę niezbędną do dalszej pracy z psem. Dzięki wskazówkom trenera i naszej konsekwencji szybko zobaczymy efekty. Ja dzięki uczestniczeniu w kursie uświadomiłam sobie, jak wiele mój pies już potrafi i co mogę zrobić, żeby usprawnić naszą komunikację. Bardzo doceniam zaangażowanie i cenne rady Macieja.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Magdalena i Balin

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Ola i Rufus

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wygląda szkolenie Psiaki Młodziaki

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.